O firme

Enlit

ENLIT spol. s r.o. sa orientuje na vývoj a výrobu interiérových svietidiel. Zároveň poskytuje komplexné riešenia súvisiace s návrhom a realizáciou umelého osvetlenia. Progresívne technológie a lokálne know-how otvárajú nové možnosti spolupráce. Výrobky, riešenia a služby spoločnosti sú určené pre náročných investorov, ambicióznych architektov ako aj pre individuálnych  koncových užívateľov. Pre ENLIT je kľúčom k úspechu  trvalý a intenzívny kontakt so svojimi partnermi. Mnoho nápadov a podnetov na zlepšovanie výrobkov a služieb pochádza práve od nich.
 
ENLIT vám ponúka:
 
KONZULTÁCIE
Šetríme Váš čas. Nemusíte sa stať expertom v oblasti svetelnej techniky, stráviť veľa času za počítačom a preštudovať množstvo materiálov, len aby ste sa vyhli chybám pri návrhu osvetlenia. Radi vás vypočujeme a spoločne nájdeme najvhodnejšie riešenie.
 
NÁVRHY RIEŠENÍ
K riešeniu vedie viacero ciest. Poskytneme vám ich popis, ich silné a slabé stránky, počítačové vizualizácie – všetko pre vaše správne rozhodnutie. Okrem vlastného sortimentu ponúkame aj starostlivo vybrané špičkové produkty našich partnerov, ktoré dopĺňajú naše portfólio. Vďaka tomu sme schopní zabezpečiť komplexné riešenia osvetlenia pre váš priestor od A po Z: administratívne, obchodné a priemyselné priestory, pracoviská, školy, hotely či zdravotné zariadenia.
 
SPRACOVANIE PROJEKTOV
Vybrané riešenie spracujeme do svetelnotechnického projektu, rešpektujúc pri tom všetky legislatívne nariadenia, hospodárnosť a ekológiu.
 
VÝROBU SVIETIDIEL
Vyberte si z našej štandardnej ponuky alebo definujte vaše požiadavky. S našimi skúsenosťami, flexibilnými technológiami, ktoré používame  pri  vývoji a výrobe, ich vieme rýchlo realizovať.
 
SERVIS
Dodávkou svietidiel naša spolupráca nekončí. Poskytujeme kompletný záručný a pozáručný servis, dodávku svetelných zdrojov a iných komponentov svietidiel,  modernizáciu starších sústav.
 
 

Copyright 2012 ENLIT spol. s r.o. | Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok |
WebSys

ENLIT spol. s r.o.
Priemyselná 1497/18b
905 01  Senica
Slovenská republika 

IČO: 46251677
IČ DPH: SK2023298288

+421 905 556 800 – obchod 
+421 915 089 654 
+421 948 284 708 – sklad 

info@enlit.sk
www.enlit.sk

Copyright 2012 ENLIT spol. s r.o.   |  Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok

WebSys