Novinky

WALLY – nástenné svietidlo s nepriamym osvetlením

Napísal enlit dňa 20-Oct-20 16:32.
Nenápadné nástenné LED svietidlo s vyžarovaním svetla smerom nahor. Nepriame osvetlenie miestnosti prostredníctvom vertikálnej distribúcie svetelného toku.

LUCID II – pravouhlý tvar priehľadného svietidla

Napísal enlit dňa 14-May-20 17:53.
Závesné priehľadné svietidlo s plochým dizajnom a inovatívnou technológiou vedenia svetla teraz prichádza v obdĺžnikovom tvare pre tých, ktorí uprednostňujú tento minimalistický jednoduchý dizajn v porovnaní s oblými rohmi. Pôvodná verzia svietidla LUCID ostáva v štandardnej ponuke.

TEARDROP – prisadené svietidlo pre osvetlenie čistých priestorov

Napísal enlit dňa 17-Apr-20 14:31.
Typickou oblasťou použitia je výroba polovodičov, farmaceutický priemysel, biotechnológie, zdravotnícke pomôcky, optika a podobne. Existuje v dvoch verziách: so stupňom krytia IP40 alebo IP54.

ORB EVO – Obdĺžnikové downlighty s nízkym stupňom oslnenia

Napísal enlit dňa 08-Apr-20 18:10.
ORB EVO je rodina downlightov s nízkym oslnením pre prvotriedne kancelárske, maloobchodné alebo akékoľvek iné všeobecné osvetlenie.

VECTOR 45 – nový prírastok do rodiny

Napísal enlit dňa 06-Apr-20 17:37.
Úzke LED svietidlo šírky 45mm ponúka inovatívne riešenie optického systému pre osvetlenie bez oslnenia s hodnotou UGR<16.

THOR – vysoký výkon pre priemyselné aplikácie

Napísal enlit dňa 11-Apr-19 11:36.
Vysokoúčinné priemyselné svietidlo do vysokých montážnych výšok, ponúka rôzne svetelné výstupy v kombinácii so štyrmi svetelnými charakteristikami. Merný výkon až 143 lm/W, tenký profil svietidla, elektronika s rozšíreným rozsahom pracovných teplôt. Možnosť integrovaného senzoru pre riadenie osvetlenia.

SPARTAN EVO – Koncept „tmavého svetla“ s hodnotou oslnenia UGR <16

Napísal enlit dňa 15-Jan-19 12:54.
Vstavané svietidlo pre prémiové osvetlenie kancelárií. Inovatívny nenápadný optický systém kombinuje malé štvorcové reflektory s vnútornými plastovými šošovkami pre osvetlenie bez oslnenia. Optika k dispozícii v klavírnej čiernej či bielej farbe

E-VECTOR – ucelená ponuka optických systémov.

Napísal enlit dňa 10-Jan-19 10:53.
Hliníkový profil E-VECTOR 60 je k dispozícii s tromi typmi optických systémov.

SQUARE – Ideálne pre architektonické osvetlenie

Napísal enlit dňa 23-Oct-17 16:56.
Závesné LED svietidlo štvorcového tvaru s priamou vyžarovacou charakteristikou, predstavuje jednoduchý a flexibilný nástroj pre osvetlenie najmä komerčných alebo spoločenských priestorov.

LUCID - inovatívna funkčnosť v estetickej transparentnej podobe.

Napísal enlit dňa 19-Oct-17 12:36.
Závesné svietidlo v obzvlášť tenkom prevedení. Plne transparentné vo vypnutom stave. Homogénne osvetlenie bez oslnenia. Svetlo, ktoré je privádzané do inovatívneho svetlovodivého materiálu zo strán, je rozptyľované rovnomerne naprieč celou svietiacou plochou.

Ukazujem 1 - 10 z 39 článkov

< Předchozí 1234 Následující >