Enlit

ENLIT spol. s r.o. sa orientuje na vývoj a výrobu interiérových svietidiel. Zároveň poskytuje komplexné riešenia súvisiace s návrhom a realizáciou umelého osvetlenia. Progresívne technológie a lokálne know-how otvárajú nové možnosti spolupráce. Výrobky, riešenia a služby spoločnosti sú určené pre náročných investorov, ambicióznych architektov ako aj pre individuálnych  koncových užívateľov. Pre ENLIT je kľúčom k úspechu  trvalý a intenzívny kontakt so svojimi partnermi. Mnoho nápadov a podnetov na zlepšovanie výrobkov a služieb pochádza práve od nich.

 

ENLIT vám ponúka: 

KONZULTÁCIE

Šetríme Váš čas. Nemusíte sa stať expertom v oblasti svetelnej techniky, stráviť veľa času za počítačom a preštudovať množstvo materiálov, len aby ste sa vyhli chybám pri návrhu osvetlenia. Radi vás vypočujeme a spoločne nájdeme najvhodnejšie riešenie.

NÁVRHY RIEŠENÍ

K riešeniu vedie viacero ciest. Poskytneme vám ich popis, ich silné a slabé stránky, počítačové vizualizácie – všetko pre vaše správne rozhodnutie. Okrem vlastného sortimentu ponúkame aj starostlivo vybrané špičkové produkty našich partnerov, ktoré dopĺňajú naše portfólio. Vďaka tomu sme schopní zabezpečiť komplexné riešenia osvetlenia pre váš priestor od A po Z: administratívne, obchodné a priemyselné priestory, pracoviská, školy, hotely či zdravotné zariadenia.

SPRACOVANIE PROJEKTOV

 Vybrané riešenie spracujeme do svetelnotechnického projektu, rešpektujúc pri tom všetky legislatívne nariadenia, hospodárnosť a ekológiu.

VÝROBU SVIETIDIEL

Vyberte si z našej štandardnej ponuky alebo definujte vaše požiadavky. S našimi skúsenosťami, flexibilnými technológiami, ktoré používame  pri  vývoji a výrobe, ich vieme rýchlo realizovať.

SERVIS

Dodávkou svietidiel naša spolupráca nekončí. Poskytujeme kompletný záručný a pozáručný servis, dodávku svetelných zdrojov a iných komponentov svietidiel,  modernizáciu starších sústav

 

Stiahni firemnú prezentáciu (1 mb)