ORIGIN

  • 4
  • 3
  • 2
  • 1

 

                        

Nízka spotreba elektrickej energie, vysoký svetelný výstup, perfektná distribúcia svetelného toku, neoslnivý optický systém, extrémne dlhá životnosť svetelných zdrojov, možnosť stmievania, dve teploty chromatickosti, vysoký index farebného podania, RGB farebné dekoratívne prevedenie, bezúdržbová prevádzka, nízka hmotnosť, kvalitné materiály a mnoho ďalších výhod - to všetko kombinuje do jedného celku svietidlo s výnimočným dizajnom, Origin.

 


 

ENVIRO

Jedným z najdôležitejších parametrov ako pre projektanta, tak pre samotného prevádzkovateľa osvetľovacej sústavy je príkon svietidla. Použitá LED technológia svojím merným výkonom ďaleko prevyšuje masovo používané lineárne žiarivky. Origin preto spotrebuje výrazne menej elektrickej energie ako doteraz používané žiarivkové svietidlá, samozrejme pri zachovaní rovnakého výstupného svetelného toku. Rozdiel 36W* pri jednom svietidle je jasný ukazateľ ekonomickej výhodnosti svietidla Origin. Hoci moderná technológia a použité materiály sa odrazili na vyššej počiatočnej cene svietidla, oveľa nižšie celkové prevádzkové náklady dokážu vyššiu investíciu spoľahlivo vrátiť. Do toho je potrebné zarátať ďalšie šetrenie nákladov za svetelné zdroje a ich výmenu, keďže Origin nepotrebuje k prevádzke ďalšiu údržbu. Zrátajte si svoje úspory sami vo voľne prístupnom Energy saving kalkulátore

 

TICHÁ PREVÁDZKA

Prevádzka svetelných zdrojov LED je úplne nehlučná, Origin sa preto hodí aj do tých najtichších prostredí. Zdroje LED po zapnutí nabehnú na plný svetelný tok v milisekunde, ani časté zapínanie a vypínanie nemá na ich prevádzku a životnosť žiadny negatívny dopad.  

 

NÍZKA HMOTNOSŤ 

Vďaka použitým materiálom a modernej technológii je hmotnosť svietidla len 4kg. Táto skutočnosť nielenže umožňuje ľahkú manipuláciu a jednoduchú montáž svietidla, ale hlavne minimálne zaťažuje stropnú konštrukciu. Veľmi kompaktný tvar svietidla umožňuje zabudovanie aj do extrémne nízkych stropných podhľadov, výška svietidla je len 74 mm. 

* V porovnaní so svietidlom 4x18W a magnetickým predradníkom