Novinky

LUCID II – pravouhlý tvar priehľadného svietidla

Napísal enlit dňa 14-May-20 17:53.
Závesné priehľadné svietidlo s plochým dizajnom a inovatívnou technológiou vedenia svetla teraz prichádza v obdĺžnikovom tvare pre tých, ktorí uprednostňujú tento minimalistický jednoduchý dizajn v porovnaní s oblými rohmi. Pôvodná verzia svietidla LUCID ostáva v štandardnej ponuke.

TEARDROP – prisadené svietidlo pre osvetlenie čistých priestorov

Napísal enlit dňa 17-Apr-20 14:31.
Typickou oblasťou použitia je výroba polovodičov, farmaceutický priemysel, biotechnológie, zdravotnícke pomôcky, optika a podobne. Existuje v dvoch verziách: so stupňom krytia IP40 alebo IP54.

ORB EVO – Obdĺžnikové downlighty s nízkym stupňom oslnenia

Napísal enlit dňa 08-Apr-20 18:10.
ORB EVO je rodina downlightov s nízkym oslnením pre prvotriedne kancelárske, maloobchodné alebo akékoľvek iné všeobecné osvetlenie.

VECTOR 45 – nový prírastok do rodiny

Napísal enlit dňa 06-Apr-20 17:37.
Úzke LED svietidlo šírky 45mm ponúka inovatívne riešenie optického systému pre osvetlenie bez oslnenia s hodnotou UGR<16.

THOR – vysoký výkon pre priemyselné aplikácie

Napísal enlit dňa 11-Apr-19 11:36.
Vysokoúčinné priemyselné svietidlo do vysokých montážnych výšok, ponúka rôzne svetelné výstupy v kombinácii so štyrmi svetelnými charakteristikami. Merný výkon až 143 lm/W, tenký profil svietidla, elektronika s rozšíreným rozsahom pracovných teplôt. Možnosť integrovaného senzoru pre riadenie osvetlenia.

SPARTAN EVO – Koncept „tmavého svetla“ s hodnotou oslnenia UGR <16

Napísal enlit dňa 15-Jan-19 12:54.
Vstavané svietidlo pre prémiové osvetlenie kancelárií. Inovatívny nenápadný optický systém kombinuje malé štvorcové reflektory s vnútornými plastovými šošovkami pre osvetlenie bez oslnenia. Optika k dispozícii v klavírnej čiernej či bielej farbe

E-VECTOR – ucelená ponuka optických systémov.

Napísal enlit dňa 10-Jan-19 10:53.
Hliníkový profil E-VECTOR 60 je k dispozícii s tromi typmi optických systémov.

SQUARE – Ideálne pre architektonické osvetlenie

Napísal enlit dňa 23-Oct-17 16:56.
Závesné LED svietidlo štvorcového tvaru s priamou vyžarovacou charakteristikou, predstavuje jednoduchý a flexibilný nástroj pre osvetlenie najmä komerčných alebo spoločenských priestorov.

LUCID - inovatívna funkčnosť v estetickej transparentnej podobe.

Napísal enlit dňa 19-Oct-17 12:36.
Závesné svietidlo v obzvlášť tenkom prevedení. Plne transparentné vo vypnutom stave. Homogénne osvetlenie bez oslnenia. Svetlo, ktoré je privádzané do inovatívneho svetlovodivého materiálu zo strán, je rozptyľované rovnomerne naprieč celou svietiacou plochou.

BASIC LED IP65 – účinné osvetlenie pre čisté priestory

Napísal enlit dňa 06-Jul-17 16:30.
Svietidlo pre čisté priestory dostupné aj v LED vyhotovení.

Ukazujem 1 - 10 z 38 článkov

< Předchozí 1234 Následující >